اسپیس فریم تونلی
ساخت سوله با کمترین ستون در طول و عرض به صورت تونلی و سوله ی صنعتی
ژوئن 11, 2018
فروش اسپیس فریم
فروش اسپیس فریم
ژوئن 12, 2018
فروش و اجاره سن و استیج

فروش و اجاره سن و استیج

فروش و اجاره سن و استیج : در این مقاله پیرامون سن و استیج و فروش و اجاره سن و استیج اطلاعاتی در اختیار شما کاربران گرامی قرار می دهیم.

فروش و اجاره سن و استیج

غرفه های نمایشگاهی اسپیس فریم

به تجهیزات تزیین و تولید غرفه های نمایشگاهی سازه نمایشگاهی می گویند. با سازه های نمایشگاهی می توان غرفه های نمایشگاهی متنوعی تولید کرد. یکی از پرکاربردترین سازه های نمایشگاهی، اسپیس فریم است. از این سازه در غرفه سازی استفاده زیادی می شود. با این سازه ساخت و ساز غرفه ها و هم چنین چیدمان آنها انجام می شود. اسپیس فریم با استحکام و زیبایی بخشیدن به غرفه ها، در میان کاربران جایگاه خوبی یافته است. هر کدام از کاربران در شرایط متفاوت می توانند به راحتی از اسپیس فریم استفاده نمایند و از مزایای آن بهره مند گردند.

ویژگی های سن و استیج

سازه اسپیس فریم (داربست نمایشگاهی) در مواردی مانند: ( اسپیس فریم سن و استیج ، طاق نصرت ، سالن های تونلی ، کنسرت و همایش ، سالن و سوله های نمایشگاه ، دیوار جدا کننده ، نمادهای مذهبی ، تابلو و قاب بنر ) کارایی دارد و مورد استفاده قرار می گیرد. سن و استیج های گوناگون در اندازه و طرح های متفاوت در سالن های مسقف و باز با اسپیس فریم نمایشگاهی ساخته می شود. یکی از ویژگی های بارز سن و استیج، قابلیت اجرا شدن در محیط های متفاوت است. استیج در ارتفاعات متفاوت ساخت و تولید می شود. اسپیس فریم سن و استیج به سرعت نصب و اجرا می شوند. با چوب و موکت می توانید سن و استیج را پوشش دهی نمایید.

کاربرد اسپیس فریم سن و استیج

  • در مراسم های خیریه و جشن ها، سن و استیج با اسپیس فریم در متراژهای گوناگون ساخته می شود.
  • از دیگر کاربردهای اسپیس فریم سن و استیج برگزاری کنسرت ها و همایش ها است.
  • لازم به ذکر است اسپیس فریم سن و استیج در ابعاد متفاوت طراحی و ساخته می شود.

لینکهای مفید 

اسپیس فریم استیج (سن)

اجاره اسپیس فریم 

فروش بست اسپیس فریم

غرفه اسپیس فریم فضای باز

سازه های هندسی با اسپیس فریم

اسپیس فریم

اسپیس فریم طاق نصرت

فروش اسپیس فریم

غرفه های نمایشگاهی