فروش و اجاره سن و استیج
فروش و اجاره سن و استیج
ژوئن 12, 2018
اسپیس فریم تک رکاب
فروش تجهیزات اسپیس فریم
ژوئن 14, 2018
فروش اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم

در این مقاله پیرامون فروش اسپیس فریم اطلاعاتی در اختیار شما کاربران قرار خواهیم داد.

فروش اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم

سازه اسپیس فریم چیست؟

شکل های منظم هندسی که به صورت پیوسته در کنار یکدیگر طراحی می شوند، اسپیس فریم یا داربست نمایشگاهی نام دارند. از جمله سازه ها و تجهیزات نمایشگاهی، می توان به اسپیس فریم اشاره نمود. با استفاده از اسپیس فریم می توان غرفه های نمایشگاهی متنوعی ایجاد نمود. نام گرفتن این سازه به دلیل بافت مولکولی فضایی است. البته نسبت به داربست، بسیار متنوع و شکیل تر می باشد. سازه های اسپیس فریم ، نیرویی که وزن سازه وارد می کند را تقسیم می نماید. این عمل باعث می شود اسپیس فریم علاوه بر مستحکم بودن، از زیبایی کافی نیز برخوردار گردد.

اسپیس فریم نمایشگاهی

اسپیس فریم در انواع مختلفی تولید می شود. محیط سازان ، فروش اسپیس فریم را به صورت مستقیم در بازار انجام می دهند. اسپیس فریم های آماده شده از با کیفیت ترین مواد اولیه نیز تولید می شوند. جهت اتصالات اسپیس در ساخت اسپیس فریم از جوش CO2  که مقاومت بیشتری نسبت به جوش برق دارد، استفاده می شود. پوشش دهی اسپیس فریم نمایشگاهی توسط آبکاری با کروم و نیکل و رنگ کوره ای نیز انجام می شود. لازم است بدانید آبکاری نسبت به رنگ کوره ای از مقاومت بالاتری برخوردار است. کارشناسان فروش با قیمت گذاری مناسب اسپیس فریم ، پروسه فروش اسپیس فریم  را انجام می دهند. اسپیس فریم به عنوان یک سازه نمایشگاهی مورد استفاده غرفه سازان قرار می گیرد. در بازار، تمام کارهای نمایشگاهی مانند تولید قاب بنر و غرفه بندی نمایشگاهی را در دو صورت فروش و اجاره انجام می گردد.

درباره فروش سازه اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم در دو حالت کلی و جزئی انجام می شود.

بست اسپیس فریم به شکل پروانه ای تولید می شود. نصب این سازه به کمک بست اسپیس امکان پذیر می گردد. این سازه نمایشگاهی در انواع مختلفی (رنگی و آبکاری) تولید می شود. در کمترین زمان ممکن، فروش اسپیس فریم با حداقل هزینه انجام می شود. این بست در موقعیت های مختلف اسپیس فریم قابل نصب است. اسپیس فریم در ابعاد خاص و ویژه نیز تولید می شود، زیرا طرح و اندازه های گوناگون دارد.

لینکهای مفید 

اجاره اسپیس فریم 

فروش بست اسپیس فریم

غرفه اسپیس فریم فضای باز

سازه های هندسی با اسپیس فریم

اسپیس فریم استیج (سن)

اسپیس فریم طاق نصرت

خصوصیات اسپیس فریم طاق نصرت

غرفه های نمایشگاهی

اسپیس فریم