اسپیس فریم تک رکاب
ابعاد اسپیس فریم
ژوئن 16, 2018
انواع غرفه های نمایشگاهی
ژوئن 18, 2018
بهترین سازه برای غرفه های نمایشگاهی

بهترین سازه برای غرفه های نمایشگاهی

محیط سازان، اسپیس فریم را به عنوان بهترین سازه برای غرفه های نمایشگاهی ، مورد استفاده قرار می دهد.

بهترین سازه برای غرفه های نمایشگاهی

بهترین سازه برای غرفه های نمایشگاهی

بهترین سازه برای غرفه های نمایشگاهی

سازه اسپیس فریم

اسپیس فریم نوعی سازه نمایشگاهی است که به دلیل مزایای بالا، طرفداران زیادی در دنیای غرفه سازی به سمت خود جذب کرده است. یکی از این مزایا، ظاهر زیبا و استحکام این سازه است. بهترین سازه برای غرفه های نمایشگاهی ، سازه اسپیس فریم است. با این سازه ساخت و ساز غرفه های نمایشگاهی به شکل متنوعی انجام می گردد. غرفه سازان از اسپیس فریم (به دلیل نوع ساختارهندسی) در تولید غرفه با طرح های متفاوت، استفاده می نمایند. با بست اسپیس فریم، نقاط اتصال این سازه به یکدیگر متصل می شوند.

مزایای اسپیس فریم در ساخت غرفه های نمایشگاهی

از اسپیس فریم به عنوان پرکاربردترین سازه در اجرای مراسم تشریفاتی و تولید غرفه های نمایشگاهی استفاده می شود. بهترین سازه برای غرفه های نمایشگاهی ، اسپیس فریم است، زیرا از ویژگی های ذیل برخوردار می باشد:‌

  • باز و بست راحت و سریع
  • سبک وزن
  • جابه جایی آسان و کم هزینه
  • تنوع سایز و اندازه
  • شکیل و مستحکم بودن
  • اجرای طرح های متفاوت
  • نصب کم هزینه

هم چنین اسپیس فریم در اجرای سالن های موقت به منظور برگزاری همایش ها و نمایشگاه ها، کاربرد عمده ای دارد. اسپیس فریم جزء بهترین سازه های نمایشگاهی محسوب می شود. همانطور در مطالب فوق اشاره کردیم، سبک وزن و نصب و انتقال آن به آسانی انجام می شود. از بارزترین ویژگی های این سازه نسبت به سازه های نمایشگاهی دیگر، قیمت پاپین و منطقی آن است.

غرفه های نمایشگاهی که با اسپیس فریم ساخته می شوند، بسیار متنوع و زیبا طراحی می گردند. ظاهر غرفه های نمایشگاهی با توجه به نوع استفاده غرفه داران طراحی می شود.

لینکهای مرتبط 

اسپیس فریم تا چه وزنی را تحمل می کند؟ 

خصوصیات اسپیس فریم طاق نصرت

فروش اسپیس فریم

غرفه های نمایشگاهی

اجاره اسپیس فریم 

اسپیس فریم