سازه دست دوم اسپیس فریم
اسپیس فریم دست دوم
ژوئن 23, 2018
ویژگی های اسپیس فریم
بارزترین خصوصیت اسپیس فریم
ژوئن 25, 2018

اسپیس فریم تک رکاب :

شرکت محیط سازان دارای انواع مختلفی از اسپیس فریم می باشد که بنا به کاربرد آن برای مشتری می توان بهترین نوع اسپیس فریم را در اختیار گذاشت.
اسپیس فریم تک رکاب نوعی اسپیس فریم است که رکابهای آن در فاصله تقریبا یک متری قرار گرفته است.

اسپیس فریم تک رکاب

Space frame  (اسپیس فریم) چیست؟

سازه اسپیس فریم در مراسم تبلیغاتی و صنعت غرفه سازی نمایشگاهی، در جایگاه ویژه ای قرار دارد. از اسپیس فریم به عنوان یک سازه نمایشگاهی استفاده می شود. این سازه شکیل و محکم است و برای تولید غرفه های نمایشگاهی کاربرد زیادی دارد. اتصالات اسپیس فریم به یکدیگر با قفل و بست اسپیس انجام می گردد. غرفه داران می توانند از مزایای اسپیس فریم بهره مند شوند. اسپیس فریم ، سازه ای ارزان قیمت است و در ساخت و تولید غرفه های نمایشگاهی مناسب می باشد. اسپیس فریم در دو نوع (اسپیس فریم کرو یا منحنی ،‌ اسپیس فریم صاف) تولید می گردد. هر کدام از این دو نوع تک رکاب و پر رکاب هستند. به فاصله های یک متری در اسپیس، رکاب گفته می شود. این رکابها در هر سایز مشخصی از اسپیس فریم در فاصله های معین شده جوش می خورند.

اصطلاح رکاب در اسپیس چیست؟‌

رکاب در اسپیس فریم، اصطلاحا به مربع های جوش شده به عنوان نگهدارنده گویند. هنگامی که رکابها با لوله های میان سازه ها جوش می خورند، استقامت ساختار اسپیس فریم بالا می رود. اسپیس فریم ها قابلیت تولید در ابعاد گوناگون طبق سفارش مشتری را دارند. تعداد و فاصله بین مربع ها، تعیین کننده نوع کم یا پر رکاب بودن اسپیس فریم ها  و هم چنین میزان استقامت آنها می باشد.

اسپیس فریم تک رکاب چیست؟‌

در این نوع اسپیس فریم ، فاصله بین رکابها حدودا یک متر است.

در اسپیس فریم تک رکاب ، فاصله بین رکابها فاصله یکسانی نیست. این فاصله در شاخه اسپیس فریم های مختلف تغییر می کند. لازم به ذکر است قیمت اسپیس فریم تک رکاب و پر رکاب با یکدیگر فرق دارد.

لینکهای مفید

انواع غرفه های نمایشگاهی

خصوصیات اسپیس فریم طاق نصرت

فروش اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم