خصوصیات اسپیس فریم طاق نصرت
خصوصیات اسپیس فریم طاق نصرت
ژوئن 14, 2018
اسپیس فریم تک رکاب
ابعاد اسپیس فریم
ژوئن 16, 2018

(اسپیس فریم تا چه وزنی را تحمل می کند؟) ، موضوعی است که در این مقاله به آن می پردازیم.

اسپیس فریم تا چه وزنی را تحمل می کند؟

خصوصیات اسپیس فریم

اتصالات این سازه منظم هندسی، از طریق بست یا قفل اسپیس صورت می گیرد. در غرفه سازی به دلیل شکیل بودن و طراحی زیبا، کارایی زیادی دارد. مقاومت و ایستایی اسپیس فریم در غرفه سازی فضای باز، بالاست. از برترین خصوصیت این سازه، قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن آن است. دسترسی اسپیس فریم به دو صورت اجاره و فروش امکان پذیر می باشد. جنس اسپیس فریم از ورق آهن است. قیمت اسپیس فریم بر اساس نوع فلزی که در آن استفاده شده، متغیر است. ابعاد اسپیس فریم (با توجه به فضا) از مواردی است که باید هنگام خرید یا اجاره به آن توجه کرد. سازه های نمایشگاهی متنوعی که با اسپیس فریم ساخته می شوند از استحکام کافی برخوردارند. این ویژگی به علت نوع طراحی ساختار هندسی اسپیس فریم می باشد. غرفه های نمایشگاهی اسپیس فریم در طرح های متفاوت و زیبایی تولید می شوند.

تحمل وزن اسپیس فریم

یکی از مزایای اسپیس فریم این است که، اسپیس فریم در اشکال و ابعاد گوناگون ساخته می شود. اسپیس فریم برای ساخت سازه های نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی، یک سازه منعطف و مستحکم محسوب می شود. از پوشش دهنده های اسپیس فریم می توان چادر، پوشش های فلزی، ایرانت (پلاستیکی، فلزی،سیمانی یا سقف های کاذب) را نام برد. لازم به ذکر است، در صورتی که انتخاب نوع پوشش اسپیس فریم از نوع مناسب باشد، امنیت سازه افزایش می یابد.

اسپیس فریم تا چه وزنی را تحمل می کند؟ 

اسپیس فریم یا داربست نمایشگاهی ، سازه ای سبک و محکم است. به دلیل سبک بودن، با کمترین هزینه به راحتی از جایی به جای دیگر منتقل می شود. اسکلت سازه اسپیس فریم قوی است و می تواند تا وزن بالایی را تحمل کند.

لینکهای مفید 

اجاره اسپیس فریم 

فروش بست اسپیس فریم

غرفه اسپیس فریم فضای باز

سازه های هندسی با اسپیس فریم

اسپیس فریم استیج (سن)

اسپیس فریم طاق نصرت

خصوصیات اسپیس فریم طاق نصرت

فروش اسپیس فریم

غرفه های نمایشگاهی

اسپیس فریم